V SPOTKANIE MIKOŁAJKOWE ORGANIZOWANE PRZEZ TOWARZYSTWO INICJATYW SPOŁECZNYCH "TROSKA" W WARSZAWIE

„6 grudnia jest szczególnym dniem, kiedy każdy może zostać świętym Mikołajem”.
Tego dnia uczennice naszej szkoły w składzie:
Żydak Justyna, Rafałowicz Dominika z klasy I BLO
Ostrowska Klaudia, Bakuła Małgorzata z klasy II ALO
Kowalczyk Joanna z klasy II aLP
Midura Agata z klasy III CLO
wraz z panią prof. Agatą Śniecińską
wzięły udział w V spotkaniu Mikołajkowym organizowanym przez Towarzystwo Inicjatyw Społecznych „Troska”.
Jeszcze przed rozpoczęciem zabawy Mikołajkowej nasze wolontariuszki miały za zadanie rozdzielić dary przekazane przez sponsorów i przygotować paczki ze słodyczami oraz zabawkami dla prawie 200 dzieci. „Przygotowania do Mikołajek przebiegały sprawnie, choć w pośpiechu”. W czasie samej uroczystości dziewczęta pomagały przy wręczaniu upominków dzieciom, przy organizowaniu konkursów: plastycznego, muzycznego i z wiedzy ogólnej.
„Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy i pomocników Świętego Mikołaja uroczystość była doskonale zorganizowana...”
„Towarzystwo Inicjatyw Społecznych "Troska" pragnie serdecznie podziękować wszystkim wolontariuszom, pracownikom i sponsorom za pomoc w przygotowaniu Mikołajek. Dla nich dobro dzieci jest najważniejsze.”