NAWIGACJA: A R C H I W U M

I    s e m e s t r    2 0 1 1 - 2 0 1 2

 

 

 

Laureaci Konkursu Literackiego „Przyszłość spełnionych marzeń”
4 listopada odbył się finał X konkursu dzielnicowego pt. „Przyszłość spełnionych marzeń”, organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury „Ochota”, pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Ochota.
więcej »

 

Spektakl „Wieża Marzeń”
Uczniowie naszej szkoły w spektaklu „Wieża Marzeń” w ramach II Międzyszkolnego Przeglądu Sztuk Profilaktycznych „Lusterko”.
więcej »

 

PRZETARG NA USŁUGĘ OCHRONY OSÓB I MIENIA W ZESPOLE SZKÓŁ NR 26
Przetarg na usługę ochrony osób i mienia w Zespole Szkół Nr 26. Ochrona wykonywana całodobowo przez jednoosobowe patrole.
więcej »

 

KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW
KUP I SPRZEDAJ PODRĘCZNIKI

Zmiana terminów!
Jeżeli chcesz sprzedać swoje podręczniki lub kupić taniej podręczniki do następnej klasy.
Zapraszamy na kiermasz podręczników używanych, który odbędzie się w czwartek 8.IX.2011 i piątek 9.IX.2011 na długiej przerwie, czyli po trzeciej lekcji w czytelni biblioteki szkolnej.

Samorząd Szkolny

 

Rozpoczęcie roku szkolnego
Klasy pierwsze - 1 IX 2011 godz. 10:30
Klasy II, III, IV, T - 1 IX 2011 godz. 9:00
Pobierz rozkład sal »

 

  

Odsłonięcie tablic pamiątkowych
Uroczystość odsłonięcia tablic pamiątkowych ppłk. Mieczysława Sokołowskiego "Grzymałę" i kpt. Lucjana Dobaczewskiego "Korwin" - dowódców IV obwodu AK poległych w czasie Powstania Warszawskiego 1944r.
więcej »

Listopad miesiącem pamięci…
W przeddzień Święta Wszystkich Świętych i Dnia Niepodległości pamiętamy o miejscach pamięci, nad którymi szkoła sprawuje opiekę. Złożyliśmy kwiaty i zapaliliśmy symboliczny znicz, minutą ciszy czcząc pamięć poległych i pomordowanych w czasie II wojny światowej. Pamiętamy również o kombatantach - byłych powstańcach, więźniach obozów Mauthausen-Gusen, którzy odeszli na wieczną wartę…
Cześć ich pamięci! »

 

Informacja o rozstrzygnięciu przetargu dotyczącego ochrony osób i mienia.
Zespół Szkół Nr 26 w Warszawie zgodnie z art. 92 ust. 1 pkt. 2 i 3 informuje, że w przetargu nieograniczonym na ochronę osób i mienia nie odrzucono oraz nie wykluczono Wykonawców.
pobierz dokument »

 

"Młodzi Głosują"
Kolejny raz nasza szkoła przystąpiła do programu "Młodzi Głosują" organizowany przez Centrum Edukacji Obywatelskiej.
więcej »

 

Wyjazd na Ukrainę
W bieżącym roku szkolnym w dniach 22.09.2011 r. - 26.09.2011 r. grupa młodzieży z naszej szkoły była z wizyta na Ukrainie, wyjazd związany był z realizacją projektu "Współpraca ze Wschodem - Ochota dla Tradycji"
więcej »

 

  

 

 

« powrót do informacji bieżących